ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

 

1 - İş bu üyelik sözleşmesi ERVANIN BUTİGİ ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle ERVA'NIN BUTİGİ   olarak anılacaktır) tarafından, www.ervaninbutigi.com sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2 – 
ERVA'NIN BUTİGİ , Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.


3 -  www.ervaninbutigi.com
 web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4 - Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir.ERVA'NIN BUTİGİ  üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur.ERVA'NIN BUTİGİ , müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. 
www.ervaninbutigi.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5 - Üye, www.ervaninbutigi.com/ 'verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla www.ervaninbutigi.com/ kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6 - Üye, www.ervaninbutigi.com/ 'e üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, ERVA'NIN BUTİGİ  ‘nun tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  

7 - Üye, tüm hakları ERVA'NIN BUTİGİ’na ait olan ve 
www.ervaninbutigi.com//üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

 

8 - www.ervaninbutigi.com/ üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. www.ervaninbutigi.com/kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. www.ervaninbutigi.com/ kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR