ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Çanta Modelleri

Firmamız müşterilerimize son derece kaliteli hizmet vermektedir. Firmamızın ürünleri kaliteleri ve fiyatları ile müşterilerimizden tam not almaktadır. Firmamızda üretilen çantalarımız yüzde yüz yerli olmakla beraber son teknoloji kullanılarak üretilmiş çantalardır. Çantalarımız kaliteleri ile son derece güvenilir ürünlerdir. Çantalarımızı üretirken müşterilerimizin tamamıyla rahat edecekleri ürünler üretmeye önem veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman birinci öncelik olmuştur.

Kadın Çanta Modelleri 

Tüm çantalarımız özellikle piyasadan çok daha tarz ürünler olarak tasarlanmıştır. Firmamızda ürettiğimiz tamamen yerli bazı çanta modellerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Bu çanta modelimiz son derece modern bir tarza sahip olan bir modeldir. Stil sahibi müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilen çanta modelimiz birçok müşterimizin girdikleri ortamlarda tarzlarıyla konuşulmalarına vesile olmaktadır.

  • İp askılı yuvarlak model çanta

Bu çanta modelimiz özellikle genç kadın müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilen bir ürünümüzdür. Tarzınıza tarz katacak olan ürünümüz çok uygun fiyatlarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

  • Halka askılı çanta
  • Deri kapitone omuz askılı çanta
  • Deri stilgo omuz askılı çanta

Bu çanta modelimiz büyük ve modern tasarımı ile daha çok modern annelerin, üniversite öğrencilerinin ya da çalışan kadınların tercihi olmaktadır. Bu modelimiz kitaplarını modern bir çantaya sığdırarak hem işlevsel bir çantaya sahip olmak isteyen hem de gösterişleriyle konuşulmak isteyen üniversite öğrencilerimizin çok sık tercih ettiği bir ürün olmayı başarmıştır.

  • Pileli ahşap askılı konik çanta

Son derece modern olan bu çanta modelimiz çok çok uygun fiyatlarıyla ve son derece stil sahibi görüntüsüyle müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilen bu çanta modeli son zamanlarda birçok müşterinin de tercihi olmaktadır.

Kadın Çanta Fiyatları

Modern çanta modellerimizin fiyatları tüm müşterilerimize hitap edecek şekilde mütevazi fiyatlardır. Fiyatlarımız 49,99 TL'den başlamaktadır. Müşterilerimiz satın aldıkları çanta modelleri ile son derece tarz görünümlere kavuşmuşlardır. Kombinlerinizin olmazsa olmazı çantalarımız tüm renk çeşitleri, uygun fiyatları, modern tasarımları ve yüksek kaliteleriyle mağazamızda tarz sahibi müşterilerimizi beklemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR