ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kar Botu

Kış aylarında her kadının dolabında olması gerekenlerden bir tanesi de kar botudur. Özellikle düz tabanlı olarak tasarlanan kar botları kaymaz tabanı ve sıcak tutma özelliği sayesinde karlı ve buzlu havalarda kullanıma bire birdir. Firmamız tarafından üretilen kar botları son teknoloji kullanılarak üretilmiştir ve yerli üretimdir. Taban kalınlığı ortalama iki santim olan kar botları kış aylarında güvenle kullanılabilir. Ortopedik tabanı sayesinde uzun saatler kullanım sonucu yorgunluk hissi oluşturmaz ve gün boyunca keyifle kullanılabilir.

Kar Botu

Kar botu özellikle karlı havalarda kullanılan bir ürün gibi düşünülse de kış mevsiminin başlaması ile sıklıkla herkesin ayağında görmek mümkündür. Gençlerin tarz olarak daha fazla tercih ettiği kar botları ürünlerimiz arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Hem tarza hem bütçeye hem de kaliteye hitap eden kar botlarımızı genç yaşlı fark etmeden herkes kullanabilir. Rahatlık ve kaliteden ödün vermek istemeyenlerin tercihi firmamızın ürettiği kar botlarıdır.

Kar Botu Modelleri

Kar botu modellerimiz uzun ve kısa bilek olarak ikiye ayrılmaktadır. Her modelimizin taban yapısı ve üretim malzemesi aynı kalitededir. İçi kürklü olan kar botlarımız kesintisiz sıcaklık sağlar. Farklı renklerde olan kar botlarımız her kıyafetin altına ve her yaş grubuna göre üretilmiştir. İster koyu renk ister açık renk olsun aradığınız her şey firmamızda mevcuttur. Gençlerin sıklıkla tercih ettiği ve kış boyunca ayağından çıkarmadığı kar botlarımız sıcak tuttuğu gibi hava aldırma özelliği sayesinde terleme ve kötü kokulara da sebep olmaz. Kar botlarımızın temizliği de oldukça kolaydır.

Kar Botu Fiyatları

Kar botu fiyatlarımız piyasadaki ortalama fiyatların çok çok altında izlemektedir. Dönemsel olarak yaptığımız indirimler sayesinde ise bu fiyatlar daha da aşağılara çekilmektedir. Firmamız tarafından sunulan fiyat ve kalite kıyaslandığı zaman kesinlikle kalite ön planda kalmaktadır. Kullanılan malzememiz, taban kalitemiz, profesyonel ekibimiz ve ustalarımız sayesinde sektördeki en kaliteli ve en uygun fiyatları kar botlarını satışa sunmaktayız. İnternet üzerinden tek tıkla istediğiniz model renk ve numarada sipariş verebilir kısa sürede kar botunuza ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR