Baldırı Geniş Çizme

Kış aylarının olmazsa olmazı çizmeler vazgeçilemeyen ürünlerimizden biridir. Ürünlerimizde birinci sınıf kalite kumaşlar kullanılmış olup son derece konforlu bir yapısı mevcuttur. Baldırı geniş çizmeler kış aylarında ayaklarınızı soğuktan koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Soğuğa ve ıslak gibi faktörlere karşı son derece dayanıklı yapısı ile sık tercih edilenler arasında yerini alıyor.

 

Baldırı Geniş Çizme

Uzun veya kısa modellerde ki çizmelerimizin alt kısımları kaymaya neden olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Baldırı geniş çizmeler her ortama kolayca uyum sağlar. Ayrıca spor veya şık giysiler ile kolay şekilde kombin edilebilir. Sahip olduğu dokusu ile hem spor severler hem de tarzını yansıtmak isteyenler için baldırı geniş çizmeler en doğru seçim olacaktır.

Baldırı Geniş Çizme Modelleri

Baldırı geniş çizme modelleri herkesin tarzını en iyi şekilde yansıtacak yapıdadır. Modeller oldukça fazla olmakla beraber renk seçenekleri bakımında da oldukça zengin bir kategoriye sahiptir. Baldırı geniş çizme modellerimiz kişinin zevkine göre uzun veya kısa model seçeneklerine sahiptir. Çok uzun boylu kişiler ve rahatı severler için kısa topuk çizme modelleri tercih edilebilir. Daha uzun görünmek ve ilgi çekebilmek isteyenler ise uzun topuk baldırı geniş çizme modellerini tercih edebilir. Ayrıca çizme modelleri üzerinde göz alıcı desenler ve motifler yer alan çizme modelleri de son zamanlarda tercih ediliyor. Süet severler için süet çizme modelleri de mevcuttur. Birbirinden farklı model seçeneğinde çizmelere sahip olan sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz renk ve modeldeki çizmeleri sitemiz üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Baldırı Geniş Çizme Fiyatları

Yüksek kalitede ve kumaştan üretilmiş olan çizmeleri sizler için en uygun fiyat seçenekleri ile hizmete sunuyoruz. Birbirinden farklı modellere kolayca erişim sağlayarak beğendiğiniz modele en düşük fiyat ücretini vererek sahip olabilirsiniz. Fiyatlar modele ve renge göre değişiklik gösterebilir. Fakat fiyatlar her bütçeye kolay bir şekilde uyum sağlar. Fiyatının da üstünde kalitesi ile dayanıklı ve uzun zaman kullanılabilen baldırı geniş çizme modelleri bütçeleri zorlamaz. En uygun fiyat seçenekleri için sitemizi inceleyebilir ve daha doğru bilgiler edinebilirsiniz.