Sıkça Sorulan Sorular


Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilince size sms ile bilgilendirme yapılacaktır.

Not: Kampanya döneminde aldığınız ürünler yoğunluktan ötürü ortalama 2-6 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.


Kargomu nasıl takip ederim ?

Sipariş sonunda size iletmiş olduğumuz kargo takip numarasını 'Sipariş Takibi' bölümüne yazarak veya MNG kargo internet sitesi üzerinden kargo takip kodunuz ile takibini gerçekleştirebilirsiniz.


İade olan ürünlerde kargo ücreti ödeniyor mu ?

Tarafımıza iade olarak gönderilen ya da kargo tarafından dağıtıma çıkarılıp müşterinin adresinde bulunmaması gibi durumlarda dahil olmak üzere kargo ücreti iade edilmemektedir.Sunulan kargo hizmetinin bedeli kargo firması tarafından kesilmektedir.


Kapıda ödeme var mı?

Kapıda ödeme mevcuttur.


Kargo ücretli mi?

Kargo ücretsiz olup kapıda ödeme bedeli 10 tl’ dir. Havale ve Kredi kartı ile siparişlerde kapıda ödeme ücreti yoktur. MNG kargo ile çalışılmaktadır.

 

Şeffaf kargo var mı?

Sipariş verirken belirttiğiniz taktirde şeffaf kargo ile gönderilmektedir.


Değişim nasıl yapabilirim?

15 iş günü içerisinde ürünü dışarıda giymediğiniz taktirde değişim hakkınız mevcuttur. 05524700015 numaralı whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.

İade var mı?

İademiz mevcuttur. İade ürünü 15 iş günü içerisinde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Ürün dışarıda giyilmemiş olmalıdır. Bizden kaynaklı bi sebepten iade yapıyorsanız kargo ücreti kesilmez, onun dışında yapılan iadelerde 15 tl kargo ücreti kesilmektedir.