İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI 

İNDİRİMLİ ÜRÜN GRUBUMUZDA İADE YAPILMAMAKTADIR.

 

 

www.ervaninbutigi.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin “kullanılmamış, yıpranmamış ve yeniden satışa uygun şekilde olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN” dür.

ÜRÜN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Aldığınız ürünü çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek istediğinizde ürünü kutusu ile sağlam ambalaj yaparak ; kutunun içerisinde NOT olarak değiştirmek istediğiniz ürünün model kodunu veya ismini ve ayak numaranızı belirterek 559178942 Müşteri kodu ile MNG KARGO ERVANIN BUTİĞİ VOLKAN AKAR adresimize göndermeniz yeterli. Değişimlerde gidiş geliş kargo ücreti müşterilerimize aittir. Detaylı bilgi için 0552 470 00 15 değişim hattıyla irtibata geçebilirsiniz.

Ürün kontrolü yapıldıktan sonra değişiminiz 7 iş günü içerisinde yapılıp size tekrar gönderilecektir.

Faturasız  değişim yapılamamaktadır.

Hangi Ürün /Ürünler  Değişim Kapsamına Girmez?

Kampanyalı ürünler haricinde almış olduğunuz bütün ürünleri 14 gün içerisinde değişim için gönderebilirsiniz.

AYIPLI ÜRÜN BİLDİRİMİ

Ürünlerimizin tümü paketlenirken kalite kontrolden geçmektedir.Nadir yaşanılan durumlarda ürünün defolu veya yanlış olarak tarafınıza ulaşması durumunda MNG kargo ile karşı ödemeli olacak şekilde şikayetlerinizi belirterek 559178942 müşteri kodu ile ERVANIN BUTİĞİ VOLKAN AKAR adresinize göndermeniz yeterli. Hatalı ürünlerde birebir aynı ürün ve numara değişiminde kargo ücreti tarafımıza aittir.

SORULARINIZ İÇİN 0850 305 37 82 ARAYABİLİR VEYA 0552 470 00 15 WHATSAPP HATTIMIZDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR