ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Cüzdan Aksesuarlı Çanta

Gündelik yaşantıda bayan çanta çok gerekli bir aksesuardır. Çantalar, cüzdan, anahtar, özel eşyalar, makyaj malzemeleri ve acil durumda lazım olabilecek şeyleri taşımak içindir. Çantalarda cüzdanı ayrı bir şekilde taşımak ve ihtiyacınız olduğunda bulmak zor olabilir. Bu yüzden, cüzdanınıza kolay bir şekilde erişmek ve modaya da uymak istiyorsanız, sizler için imal ettiğimiz cüzdan aksesuarlı çantalarımızı denemelisiniz. Cüzdan aksesuarlı çantalar son derece pratik ve şıktır.

Kadın Cüzdan Aksesuarlı Çanta

Kadın cüzdan aksesuarlı çanta modellerimiz çok çeşitlidir. Bazı çanta modellerimiz daha büyük, bazıları ise daha küçüktür. Kadın cüzdan aksesuarlı çanta modellerimiz genelde zincir detaylıdır. Cüzdan çantanın askı kısmına ilave edilmiştir. Böylece size kolay bir kullanım sağlar. Cüzdan aksesuarlı çanta modellerimiz, her türlü kombin ile uyumludur. Sadece çantanın rengini, sık kullanabileceğiniz bir renk olarak seçerseniz, sizin için daha kullanışlı olur.

Kadın Cüzdan Aksesuarlı Çanta Modelleri

Bizim cüzdan aksesuarlı çanta modellerimiz oldukça şık ve pratiktir. Genel olarak tercih edilen renkler arasında, siyah, taba, kahverengi ve lacivert bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, pudra pembesi ve gri renkleri de çok popülerdir. Dilerseniz, gri, füme, krem rengi, kırmızı, sarı ve beyaz gibi renkleri de tercih edebilirsiniz. Cüzdan aksesuarlı çantalarımız şık göründüğü kadar sportif de görünür. Özellikle deri ceket ve kot ceket gibi kısa, mevsimlik ceketlerin üzerine çok uyumlu olacaktır. Genellikle siyah tercih edilir ancak siz bambaşka renklerle hoş kontrastlar yaratabilirsiniz.

Kadın Cüzdan Aksesuarlı Çanta Fiyatları

Cüzdan aksesuarlı kadın çantası modellerimizin fiyatları genelde piyasadaki fiyatlarla eş değerdir. Hakiki deri olan çantalarımız biraz daha pahalıdır. Hakiki eri çantalarımızda, koyu yeşil, bordo, taba ve lacivert renkleri oldukça popülerdir. Bunların haricinde, süet görünümlü, cüzdan aksesuarlı çantalarımızda son derece popülerdir. Uzun askılı ya da kısa askılı çantalarımız vardır. Dilerseniz askıları ayarlanabilen modellerimiz de çok kullanışlıdır. Paketleme ve kargo işlemlerini olabildiğince hızlı tutuyoruz. Tüm işlemlerinizi özenle yapıyoruz. Kaliteli, sağlam, trend ve şık çantalarımız hem sizin için hem de sevdikleriniz için çok kullanışlı bir aksesuar seçeneğidir.