₺219,99 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo

Topuklu Botlar

Her kadının dolabında birkaç tane olan ve vazgeçilmez olan topuklu botlar bu kışta oldukça fazla kullanılmaktadır. Kadınlar uzun yıllardır topuklu ürünleri tercih etmektedir ve hava şartları bile topuklu ürün giymelerini engelleyememektedir. Kış aylarının olmazsa olmazlarından olan topuklu botlar firmamız tarafından farklı renk ve modellerde üretilmektedir. Kadınların ne istediğini bilmekteyiz ve üretimlerimizde kadın zevklerini göz önüne almaktayız.

Topuklu Botlar

Üretimimiz olan topuklu botlar her yaş grubundaki kadına hitap etmektedir. Farklı model ve renklerde ürettiğimiz topuklu bot modellerimizi genç kızlarda rahatlıkla kullanabilir. Topuk boyları fazla yormayacak ortalama boylarda olmakla birlikte bir kadının topuklu giyme ihtiyacını karşılayacak ve o kadına kendini iyi hissettirecek boydadır. Kadınlar topuklu giydikleri zaman kendilerini iyi hissederler. Bizler bu iyiliğin farkındayız ve kadınlara her zaman kendilerini pozitif hissettirmek için uğraşmaktayız kendini pozitif enerji ile doluş hisseden kadın mutlu olur ve mutlu eder.

Topuklu Bot Modelleri

Topuklu bot modellerimiz uzun bilek kısa bilek ve farklı topuk boylarında üretilmemektedir. Kumaş ya da deriden üretilen farklı model botlarımız mevcuttur. Çorap gibi rahatlıkla giyebileceğiniz botlarımız profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanmakta ve terlik rahatlığında konfor sunmaktadır. Botlarımızın kalitesi birinci sınıf olmakla birlikte soğuk hava şartlarında da rahatlıkla kullanılmaktadır. Özellikle genç kızların gözdesi olan topuklu bot modellerimiz modaya yön veren yeni trendler arasında yer almaktadır. Modellerimiz arasında her tarza uygun klasik ve spor modeller siz değerli moda severlerin hizmetine sunulmuştur.

Topuklu Bot Fiyatları

Uygun fiyat politikasını benimseyen firmamızda ürünlerimizin fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde ayarlanmıştır. Piyasadaki benzer ürün fiyatlarının çok çok altında kalan topuklu bot fiyatlarımız geniş bir kesime hitap etmektedir. Öğrencisinden iş kadınına kadar her kesim botlarımıza rahatlıkla ulaşabilir. Ürünlerimizin kalitesi ile fiyatları karşılaştırıldığı zaman uygun fiyatlı ama uzun yıllar kullanılacak ürünlerin sahibi olacaksınız. Bir sezonda kullan at olmayan ürünlerimiz kaliteden ödün vermeden birinci sınıf malzeme ile üretilmektedir. Aralıklı dönemlerde indirimlerimiz olmakta ve fiyatlarımız daha da aşağılara çekilmektedir. Siparişlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz.