Yağmur Botu

Yağmur botu her zaman kış mevsiminin vazgeçilmez ürünlerinden biri olur. Bu yüzden sitemizde farklı modellerde yağmur botlarına yer verilir. Yağmur botu kullanımı gün geçtikçe artış göstermektedir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yağmur botları da yerli üretimdir ve el yapımı ile üretilir. Yağmur botlarının en vazgeçilmez özelliklerinden biri içlerinin sıcak tutuyor olmasından kaynaklanır. Kullanıcıların memnuniyeti ve sağlığı için yağmur botlarının içi süet olarak üretilir. Böylelikle hem rahatlık hem de sıcaklık sağlar. Bot kalıpları büyük ölçüde standart kalıp üretilir. Aynı zamanda yağmur botlarının dışının cilt olarak üretimi sağlanır. Cilt olarak üretilmesindeki amaç botların su geçirmemesini sağlamak olur. Ürünlerde maksimum kalite sağlanır.

Yağmur Botu Modelleri

Ayakkabılarda sağladığımız ürün çeşitliliği yağmur botu kategorisinde de söz konusu olur. Tek tip model yerine çeşitli yağmur botu modelleri hizmete sunulur. Kullanıcı tercihleri göz önüne alınarak botlar siteye yüklenir. En çok tercih edilen yağmur botu modellerinden biri ten rengi Diana modeli olur. Bu modelin farklı renkleri de söz konusu olur. En sık tercih edilen renklerinden biri de siyah ve beyaz olarak karşımıza çıkar. Öne çıkan modellerinden birisi de Gray cilt modeli olarak hizmete sunulur. Bacağı kavrayan yapısı bu modelin sık tercih edilmesini sağlayan özelliklerden biri olmaktadır. Yağmur botu modelleri arasında en şık modellerin başında taara bot modeli gelir. Dışının cilt olması sızıntı olmasının önüne geçer. Tüm bunların yanı sıra farklı modeller de söz konusu olmakla birlikte düzenli aralıklarla yeni modeller eklenir. Modellerimize sitemiz üzerinden ulaşabilir, kolay ve hızlı şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Yağmur Botu Fiyatları

Sitemizde yer verdiğimiz tüm ürünlerimizde olduğu gibi yağmur botu modellerinde de uygun fiyatlara yer veriliyor. En uygun yağmur botlarını arıyorsanız doğru adrestesiniz demek doğru olur. Hem kalite hem de uygun fiyat garantisiyle birçok kullanıcın memnuniyeti sağlanır. Çoğu zaman ürünlerimizde indirimler de söz konusu olmaktadır. Böylelikle uygun fiyatlar daha da uygun hale gelir. Hem cebiniz hem de ayaklarınız uygun fiyatlarla rahat eder.